Tracker image

Specjalista ds. E-commerce

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i tłumaczenie contentu do kampanii CRM,
  • zarządzanie treścią na stronach internetowych,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu e-commerce,
  • egzekwowanie i utrzymywanie kalendarza promocji i focusów,
  • egzekwowanie i utrzymywanie kalendarza działań performance marketingu,
  • współpraca z HQ i innymi działami w zakresie działań sprzedażowych i wizerunku marki online,
  • wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi e-commerce,
  • przygotowywanie i analiza raportów sprzedaży,
  • współpraca z Działem Obsługi Klienta, Działem Sprzedaży, magazynem e-commerce i HQ we Włoszech.
Wymagania

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w e-commerce,
  • praktyczna znajomość branży e-commerce,
  • doświadczenie w przygotowywaniu / tłumaczeniu contentu, również pod kątem SEO i UX,
  • znajomość narzędzia Google Analytics,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, swobodna komunikacja (praca w środowisku międzynarodowym),
  • zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji w dynamicznym środowisku.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence,
  • doświadczenie w branży fashion lub pokrewnej,
  • znajomość języka włoskiego.
Oferujemy

To oferujemy

  • Chcemy byś został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Z racji tego, że pracujemy w międzynarodowym środowisku to będziesz miał/a możliwość skorzystania z kursu języka obcego.
  • Kartę lunchową, którą możesz wykorzystywać w wielu punktach gastronomicznych oraz w sklepach.
  • Pakiet medyczny, które obejmuje szeroki zakres wizyt specjalistycznych, badań diagnostycznych oraz opiekę stomatologiczną.
  • Atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri).
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.
  • Lubisz aktywność fizyczną? U nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport.
  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w Calzedonia Group, a na co dzień możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera zespołu oraz bardziej doświadczonych współpracowników. 😊
  • Przyjazną atmosferę pracy, brak określonego dress code i bogate zaplecze socjalne (chcemy, żebyś czuł/a się u nas jak w domu, dlatego też w naszej kuchni znajdziesz pyszną kawę, herbatę, owoce).